Засідання конкурсної комісії 26.01.2021

Засідання конкурсної комісії 26 січня 2021 року.

Члени конкурсної комісії ознайомилися з пакетом документів, поданих претендентами  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітност Виконавчого комітету  Сенчанської сільської ради .

На заміщення вищезазначеної посади подали документи 2 кандидати:  Берсим В.В. та Омельченко Н.І.

Так як   кандидати на заміщення вакантної  посади   відповідають  заявленим  кваліфікаційним вимогам,  за результатами голосування членів конкурсної комісії було  ухвалене  рішення:

допустити до письмового іспиту  вищезазначених претендентів   на заміщення вакантної посади   у Виконавчому  комітеті  Сенчанської  сільської ради .