Електронні консультації та опитування

Електронні консультації

За допомогою цього сервісу ви можете брати участь в обговоренню рішень міської ради, опитуваннях та консультаціях.

Інформація

Електронні консультації проводяться на засадах добровільності, інклюзивності, відкритості, прозорості, свободи висловлювань, політичної неупередженості та з обов’язковим розглядом пропозицій та коментарів, поданих під час їх проведення. Результати проведення е-консультацій враховуються Виконавчим комітетом Сенчанської сільської ради під час прийняття остаточного рішення і в подальшій їх роботі. Згідно рішення виконавчого комітету Сенчанської сільської ради від 07.10.2022 е-консультації є офіційним е-сервісом для вивчення думки громадян нашої громади.

 

Е-консультації проводяться у формі: 

– електронного обговорення нормативно-правового акту – це оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з  можливістю коментування документу учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів.

– електронного опитування – це проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування. Електронне опитування може мати як просту форму (певна кількості питань із закритим переліком варіантів відповідей, опитувальник з одним варіантом відповіді, з декількома варіантами відповіді) так і складну форму (опитувальник з можливістю редагуванням відповідей; з налаштуванням діапазону балів оцінки або рейтингування).

– електронної консультації з громадськістю – це оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з  можливістю коментування учасниками  е-консультації та внесенням власних коментарів.

 

Сервіс працює згідно рішення виконавчого комітету №23  "Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування у Сенчанській територіальній громаді" 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень