Сенчанська сільська територіальна громада
Полтавська область, Миргородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення 11 сесії від 13.07.2018

СЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Лохвицького району Полтавської області

Одинадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 

03 липня 2018 року                                             

 

Про прийняття майна закладів

охорони здоров’я

 

         Відповідно до статей 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Бюджетного Кодексу України, враховуючи рішення районної ради від 21.06.2018р. «Про передачу  майна закладів охорони здоров я»,  Сенчанська сільська рада  

 

        ВИРІШИЛА:

    1. Прийняти з 01 серпня 2018 року у комунальну власність  Сенчанської сільської ради  Лохвицького району майно Шеківського та Хитцівського ФАПів (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо), що належать до спільної власності територіальних громад сіл району

     2. Передати повноваження по прийняттю  майна від КНП «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». (основних засобів, малоцінних, швидкозношувальних та господарських предметів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальних активів, тощо)  виконавчому комітету Сенчанської сільської ради.

3.  Виконавчому комітету Сенчанської сільської ради передати в оперативне  управління КЗ «Лохвицький   ЦПМСД»  майно Шеківського та Хитцівського ФАПів (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські  предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо), що належать до спільної власності територіальних громад сіл району .

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань фінансів,бюджету,планування соціально економічного розвитку та інвестицій .   

            

                                            Сільський голова                                                      В.М. Лисий

 

 


 

 

СЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Лохвицького району Полтавської області

Одинадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 

03 липня 2018 року                                                                                                 


Про надання згоди на  передачу в оперативне управління

КЗ «Лохвицький ЦПМСД» майна Шеківського та Хитцівського ФАПів

 

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про добровільне обєднання територіальних громад», п. 39 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, Законом України « Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», 

сільська рада вирішила:

 

1. Звернутися до Лохвицької районної ради з пропозицією про передачу в оперативне управління КЗ «Лохвицький ЦПМСД» майна Шеківського та Хитцівського ФАПів (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо).

 

2. Надати згоду на передачу з комунальної власності  Сенчанської сільської ради майна Шеківського та Хитцівського ФАПів (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо) в оперативне управління КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії  Удовенко Г.П.)

 

Сенчанський сільський голова                                                 В.М. Лисий

 

 


 

                          

СЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Лохвицького району Полтавської області

Одинадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 

03 липня 2018 року                                                                                                 

Про надання дозволу на придбання будівлі магазину

«Універмаг» Сенчанського споживчого товариства


Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

сесія сільської ради вирішила:

 

1. Надати дозвіл  Виконавчому комітету Сенчанської сільської ради на придбання громадської будівлі-магазину «Універмаг», яка належить Сенчанському споживному товариству,  та знаходиться за адресою: вул.. Героїв України, 1-а, с.Сенча, Лохвицького району, Полтавської області, площею 1271,5 м2,,  на суму 487 500,00 грн.

 

2. Доручити тимчасово виконуючій обов’язки Сенчанського сільського голови Короті Любові Миколаївні провести підписання договору купівлі-продажу у нотаріуса.

 

3. Відділу планування, фінансів, обліку та звітності після підписання акту приймання-передачі будівлі-магазину «Універмаг»,    провести оплату вартості протягом семи робочих днів.

 

                                                    Сільський голова                                      В. М. Лисий

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень