Оголошення

08 Листопада, 2023 р., 08:07
(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі
03 Листопада, 2023 р., 11:07
Сенчанська територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Сенчанської територіальної громади.
26 Жовтня, 2023 р., 10:00
На виконання розпорядження сільського голови Сенчанської сільської ради від 24.10.2023 № 103-аг «Про проведення електронного голосування під час громадського обговорення щодо питанння перейменування вулиці розташованої на території Сенчанської сільської територіальної громади» розпочинається ІІ етап  громадського обговорення - процес повторного електронного голосування. Повторне електронне голосування за пропозиції, подані мешканцями та Полтавським офісом Українського інституту національної пам’яті (УІНП) щодо перейменування вулиці 337 Стрілецької Дивізії, здійснюватиметься на електронній платформі E-dem за посиланням: https://consult.e-dem.ua/polls/1774 (якщо не вдається знайти - обирайте "Сенчанська" в локації та натискайте "Опитування")
23 Жовтня, 2023 р., 08:15
Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої - свердловина №382 Яблунівського НГКР знаходиться за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н, Сенчанська сільська територіальна громада, повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
09 Жовтня, 2023 р., 11:04
44-та сесія восьмого скликання Сенчанської сільської ради прийняла рішення № 1 «Про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Сенчанської сільської територіальної громади». Відповідно до закону «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» та за ініціативи Полтавського офісу Українського інституту національної пам’яті (УІНП) у населених пунктах громади перейменовано 40 об’єктів топонімії.
06 Жовтня, 2023 р., 08:15
       Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради оголошує про наявність вакантної посади спеціаліста І категорії з питань ведення військового обліку загального відділу Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради  – 1(одна) штатна одиниця. 
18 Вересня, 2023 р., 16:43
Відділ кримінологічних досліджень Інституту вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень