Оголошення про початок формування конкурсної комісії

про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради

Згідно розпорядження сільського голови від 04 січня 2022 року № 01 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради».

До складу конкурсної комісії входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги».

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення в термін з 8:00 години до 17:00 години, з 06 по 17 січня 2022 року, крім вихідних, за адресою: 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вулиця Героїв України,8, Сенчанська сільська рада, загальний відділ виконавчого комітету Сенчанської сільської ради, е-mail:  41830654@mail.gov.ua, контактний телефон: (05356) 99131.