Засідання конкурсної комісії

22 листопада  2021 року  відбулося засідання конкурсної  комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сенчанської сільської ради Полтавської області.

На заміщення вакантної посади подала пакет документів один претендент - Барчук Юлія Анатоліївна.

Члени конкурсної  комісії ознайомилися з пакетом документів, поданих  на заміщення вакантної  посади. Даний кандидат на посаду відповідає заявленим кваліфікаційним вимогам. За результатами голосування членів конкурсної комісії та згідно  протоколу  конкурсної комісії  № 16  від 22 листопада 2021 року було  ухвалено  рішення про допущення до конкурсу Барчук Ю.А.  на заміщення даної посади.