ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради.

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України,
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня  спеціаліста в галузі знань архітектура або будівництво;
  • без вимог до стажу роботи в органах місцевого самоврядування;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання основних програм роботи на комп’ютері та нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, у сфері архітектури, будівництва, ЖКГ та комунальної власності;
  • вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

Згідно з чинним порядком проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування,  конкурсанти складають іспит у письмовій формі на знання: Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого  самоврядування», «Про  місцеве самоврядування в України», «Про запобігання корупції», а також законодавства професійного спрямування.

Документи  приймаються  протягом 30 днів  з дня публікації оголошення за адресою: с. Сенча, вул. Героїв України, буд. 8.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні  документи:

заяву про участь у конкурсі  конкурсній комісії, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня з додатками;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”;

документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета, або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів  державної мови).

Додаткові відомості щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел.99131.,e-mail: 41830654@mail.gov.ua

Місце проведення конкурсу та адреса: Актова зала Сенчанської сільської ради, 37254, Полтавська область, с. Сенча, вул. Героїв України, буд. 8.