Оголошення конкурсу

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради

Сенчанська сільська рада Миргородського району Полтавської області   оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня  магістра та спеціальністю відповідної галузі знань;стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років; вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на комп’ютері; знання Конституції України, законодавства професійного спрямування.

Відповідно до «Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», затвердженого постановою КМУ від 03.03.2020 № 200, переможець конкурсу визначається за результатами:

- перевірки на знання законодавства України (Закон України “Про соціальні послуги”, інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

- оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної зазначеної презентації.

Документи  приймаються від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 години з 06 січня 2022 року по 28 січня 2022 року за адресою:           с. Сенча, вул. Героїв України, буд. 8.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1)  заяву про участь у конкурсі за формою, згідно з додатком  до «Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», затвердженого постановою КМУ від 03.03.2020 № 200;

2) копію документа, який посвідчує особу;

3) копія (копії) документа (документів) про освіту,

4) копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

5)  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

4) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

5) довідка МВС про відсутність судимості;

6) перспективний план розвитку Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради.

7) документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета, або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови).

Додаткові відомості  щодо умов проведення конкурсу можна одержати за тел. 99131, e-mail: 41830654@mail.gov.ua