Рішення 37 сесії 8 скликання від 10.05.2023

1.    Про затвердження звіту про виконання бюджету Сенчанської сільської територіальної громади за І квартал 2023 року.  Додаток 1-4
2.    Про розгляд Порядку розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм та звітності про їх виконання.
3.    Про затвердження Програми з розширення системи вуличного  відеоспостереження в Сенчанській  територіальній громаді на 2023 рік.  Додаток 1
4.    Про внесення змін до Програми розвитку культури і мистецтва Сенчанської територіальної громади на 2023 рік.
5.    Про внесення змін до цільової програми  розвитку дорожнього господарства Сенчанської територіальної громади на 2023 рік
6.    Про внесення змін до цільової програми  покращення благоустрою населених пунктів Сенчанської територіальної громади на 2023 рік                         
7.    Про розроблення комплексного плану території Сенчанської сільської територіальної громади Миргородського району Полтавської області  Додаток 1-4
8.    Про внесення змін до Програми матеріально - технічної підтримки підрозділів військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії, спеціальних підрозділів при районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, де проходять військову службу жителі Сенчанської територіальної громади на 2023 рік
9.    Про внесення змін до програми підтримки самозабезпечення Сенчанської сільської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки «Сади Перемоги»   Додаток 1
10.    Про внесення змін до програми забезпечення цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки по населених пунктах Сенчанської  територіальної громади на 2023 рік
11.    Про внесення змін до цільової програми «Землеустрій у Сенчанській територіальній громаді на 2023 рік»
12.    Про внесення змін до Програми «Опікуємося освітою на території Сенчанської територіальної громади на 2023 рік»
13.    Про внесення змін до цільової програми розвитку та підтримки КНП «Лохвицька міська лікарня».
14.    Про внесення змін до Програми «Надання медичних послуг, розвитку та підтримки КНП «ЦПМСД Сенчанської сільської ради»
15.    Про затвердження Програми «Забезпечення житлом та надання безвідсоткових кредитів для покращення житлово-побутових умов проживання для молодих  працівників, які працюють в КНП «ЦПМСД Сенчанської сільської ради» на 2023-2027 р.р.»  Додаток 1
16.    Про внесення змін до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації  вартості санаторно-оздоровчого лікування учасників бойових дій, учасників війни.   Додаток 1
17.    Про розгляд заяви  командира військової частини 3052.
18.    Про внесення змін до показників бюджету Сенчанської сільської територіальної громади на 2023 рік.
19.    Про внесення змін до штатного розпису Сенчанського сільського комбінату комунальних підприємств «Паросток».  Додаток 1
20.    Про погодження преміювання робітників Сенчанського СККП «Паросток»
21.    Про внесення змін до штатних розписів закладів культури Сенчанської територіальної громади   Додаток 1
22.    Про створення молодіжної ради при Сенчанській сільській раді.  Додаток 1-2
23.    Про надання  згоди  на прийняття в комунальну власність  Сенчанської сільської ради   основних  засобів
24.    Про надання  згоди  на прийняття в комунальну власність  Сенчанської сільської ради   основних  засобів  Додаток 1
25.    Про надання  згоди  на прийняття в комунальну власність  Сенчанської сільської ради   наборів для учнів та аптечок першої  допомоги 
26.    Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів  Додаток 1
27.    Про  надання   дозволу  на відпуск пально-мастильних матеріалів Сенчанській МПО
28.    Про надання дозволу на відпуск паливно-мастильних матеріалів відокремленому територіальному підрозділу Сенчанської ТГ  Миргородського ДФТГ №1
29.    Про затвердження договорів.  Додаток 1
30.    Про погодження проведення капітального ремонту майна комунальної власності, переданого на праві оперативного управління
31.    Про погодження вступу КНП «ЦПМСД Сенчанської  сільської ради» до Громадської спілки «Асоціація медичних закладів України».
32.    Про виявлення безхазяйного майна та затвердження акту обстеження об’єкту нерухомого майна
33.    Про розгляд клопотання громадянки   Кірзенко Р.М.
34.    Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
35.    Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону. 
36.    Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону. 
37.    Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону. 
38.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності.
39.    Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
40.    Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.
41.    Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
42.    Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.
43.    Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
44.    Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.
45.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
46.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у постійне користування ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області».
47.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Бугаю Івану Івановичу для сінокосіння і випасання худоби.
48.    Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки .
49.    Про передачу земельної ділянки в оренду громадянину Стешенку Олександру Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби.
50.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності.
51.    Про надання дозволу громадянину Стрілі Василю Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 
52.    Про надання дозволу громадянину Трудненку Костянтину Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
53.    Про надання дозволу громадянину Авраменку Ігорю Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
54.    Про надання дозволу громадянину Лисенку Олександру Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
55.    Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.
56.    Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.
57.    Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.
58.    Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.
59.    Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства
60.    Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.
61.    Про вирішення питання щодо поновлення  договору оренди землі з ФГ «ГОТЕМ».
62.    Про припинення договору оренди землі у зв’язку із закінченням строку його дії.
63.    Про погодження місця зайняття земельної ділянки та укладення договору на проведення розвідувальних робіт з ГПУ «Полтавагазвидобування».
64.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду ФОП Білошапці Р.В.
65.    Про надання дозволу громадянину Білошапці Роману Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 
66.    Про надання дозволу громадянину Білошапці Роману Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
67.    Про розгляд заяви Гречкосій Оксани Андріївни та внесення змін до договору оренди землі.
68.    Про розгляд заяви громадянки Анцибор Валентини Миколаївни.
69.    Про розгляд заяви громадянина Могили Володимира Васильовича.
70.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Курбацькій Надії Іванівні.
71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Адаменку Сергію Андрійовичу.
72.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянці Попик Ніні Володимирівні.
73.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Билині Олександру Васильовичу.
74.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Терещенку В’ячеславу Володимировичу.
75.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянину Сімоненку Миколі Івановичу.
76.    Про передачу земельної ділянки у власність громадянці Сизоненко Наталії Володимирівні.
77.    Про розгляд заяв громадян щодо затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність.
78.    Про розгляд заяв громадян щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
79.    Про повторний розгляд заяв громадян щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
80.    Про розгляд звернення АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень