Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших загиблих за те, щоб Україна збереглася на мапі світу, не дала себе поглинути в рази більшим за розміром північно-східним сусідом.
День Героїв Небесної Сотні покликаний ушановувати боротьбу за гідне та вільне життя, героїзм, жертовність і відвагу, увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, віддати гідну шану подвигу загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України; чітка громадянська позиція і готовність відстоювати її до кінця – це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування.
Уже одинадцята поспіль річниця Революція Гідності – в умовах війни з російською федерацією… Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших загиблих за те, щоб Україна збереглася на мапі світу, не дала себе поглинути в рази більшим за розміром північно-східним сусідом.
20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна, тоді були вперше зафіксовані перетини державного кордону України збройними силами російської федерації через Керченську протоку.
Історія подвигу Небесної Сотні, як і вся Революція Гідності, є визначною віхою в літописі багатовікових визвольних змагань Українського народу, а імена Героїв Небесної Сотні стоять першими у мартирологу у війні російської федерації проти України, починаючи з 2014 року.
Курс на європейську і євроатлантичну інтеграцію України, за що боролися учасники Євромайдану, є незмінним та об’єднаним з нашим прагненням перемогти російську агресію, відновити територіальну цілісність України і відбудувати її як сучасну процвітаючу європейську державу.