УВАГА!ВАКАНСІЯ!

Дата: 27.08.2024 09:00

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради повідомляє про початок відбору на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Хто може взяти участь :

· Громадянин України;

· Ви маєте рівень освіти не нижче бакалавра в галузях знань: «Освіта/Педагогіка», «Соціальні та поведінкові науки», «Право», «Охорона здоров’я», «Соціальна робота», «Публічне управління та адміністрування»;

· маєте сертифікат про підвищення кваліфікації за напрямом: “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб” (необов’язково);

· маєте реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (за наявності).

Як подати електронну заяву:

Для заповнення заяви Вам потрібні

· електронний підпис: файловий ключ, апаратний ключ або Дія.Підпис;

· документ про освіту;

· сертифікат підвищення кваліфікації (або інший сертифікат, який підтверджує додаткову експертність у цій сфері) щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя відповідно до Порядку реалізації експериментального проекту щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2023 р. № 652 (Офіційний вісник України, 2023 р., No 65, ст. 3696);

· паспорт громадянина України (ID-картка);

· облікова картка платника податків (РНОКПП)(за наявності);

· довідка медико-соціальної експертної комісії (за наявності);

· резюме (в довільній формі).

Щоб подати заяву:

· Авторизуйтеся у кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису.

· Покроково заповніть онлайн-форму заяви та пройдіть онлайн тестування.

· Переконайтесь, що відомості в заяві є коректними і достовірними.

· Підпишіть заяву за допомогою електронного підпису.

Відповідальність за достовірність відомостей у заяві, несе заявник. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде перевірено наявність статусу для отримання переваги під час відбору.

Подати можна не більше однієї заяви від однієї особи. Відправлену заяву відредагувати не можна.

Важливо! На вас очікує відбір:

· Проведення тестування (психологічне та на знання законодавства)

· Проведення співбесіди

· Працевлаштування в Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Сенчанської сільської ради (за умови успішного проходження відбору).

· Навчання / підвищення кваліфікації відповідно до професійного стандарту.

Як відбувається відбір?

· Відбір кандидатів на посаду фахівця із супроводу проводить комісія, утворена місцевим органом, із залученням до її складу фахівців Міністерства у справах ветеранів України, експертів, керівника закладу та за можливості представників інституту громадянського суспільства (за згодою).

· Відбір передбачає проведення тестування (психологічне, та на знання законодавства) за допомогою засобів програмного забезпечення Реєстру та співбесіду.

Чи має переваги при конкурсному відборі ветеран війни?

За умови рівних результатів проходження кандидатами відбору на посаду фахівця із супроводу перевага буде надаватися кандидату, який має статус ветерана війни або особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, або постраждалого учасника Революції Гідності, або члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, або члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи загиблої (померлої) Захисниці України та перебуває на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Приналежність кандидата до однієї з цих категорій осіб є додатковою, але не виключною перевагою.

Посадові обов’язки фахівця із супроводу:

Фахівець сприятиме реінтеграції та адаптації ветеранів та членів їхніх сімей під час переходу від військової служби в цивільне життя, а саме в його обов’язки буде входить:

· організація і планування роботи;

· здійснення оцінювання ефективності місцевих ветеранських політик;

· виявлення осіб/сімей, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та ведення їх реєстру в адміністративно-територіальній одиниці/ територіальній громаді;

· проведення оцінювання потреб ветеранів війни, демобілізованих осіб, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих);

· консультування, інформування з питань: правової, психологічної допомоги; медичної реабілітації; соціальної, професійної адаптації; сприяння зайнятості; отримання житла; забезпечення розвитку спорту ветеранів війни та демобілізованих осіб; вшанування пам’яті ветеранів;

· співпраця з суб’єктами надання публічних (електронних публічних) послуг ветеранам;

· надання первинної психологічної допомоги, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини ветеранів війни і демобілізованих осіб та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих);

· здійснення супроводу ветеранів війни, демобілізованих осіб, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), які потребують підтримки (допомоги);

· формування пропозиції щодо удосконалення можливостей територіальної громади в задоволенні потреб ветеранів, активного долучення ветеранів до життя територіальної громади, використання їхнього потенціалу для розвитку територіальної громади, регіону та суспільства в цілому.

· інші обов'язки, передбачені посадовою інструкцією фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою:
с. Сенча, вул. Лесі Українки, буд. 2, тел. 0501877971