Ми пам'ятаємо.....

Дата: 26.08.2024 09:04

Курбацький Олександр Іванович

( 07.11.1983 – 26.08.2014 р.р. )

Сьогодні, 26 серпня 2024 року, минає 10 років як загинув захисник Олександр Іванович Курбацький.

Народився Олександр Іванович 7 листопада 1983 року в селі Сенча Миргородського району. Навчався у Сенчанській загальноосвітній школі. У 2001 році вступив до Харківського військового університету. По закінченню навчання отримав військове звання лейтенант та був направлений для подальшого проходження служби в м. Умань.

26 серпня 2014 року загинув у званні капітана. У загиблого захисника залишилися дружина, син, мати.

Поховали воїна з усіма почестями на кладовищі у селі Сенча.

В переддень Дня захисника України, 13 жовтня 2021 року, за ініціативи Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради в Сенчанській ЗОШ відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого учасника АТО, капітана Курбацького Олександра Івановича.

Ми завжди пам’ятатимемо ім’я Захисника.

Вічна пам’ять та вічний спокій Герою!