30 липня 2024 року минають другі роковини загибелі військового Сенчанської територіальної громади - Миколи Івановича Сімперовича.

Дата: 30.07.2024 08:12

Народився Микола Іванович 30 січня 1972 року в с.Ісківці. Закінчив Ісковецьку середню школу. З 1990 по 1992 рік проходив строкову службу в армії. Потім навчався в Червонозаводському професійно-технічному училищі. Був одружений та спільно з дружиною Тетяною Анатоліївною виховував сина Станіслава. Та війна внесла в життя Миколи Івановича свої корективи...

17 травня 2022 року чоловік був мобілізований до лав Збройних Сил України захищати державний суверенітет та територіальну цілісність України.

30 липня 2022 року виконуючи бойове завдання командир відділення, командир машини 1 розвідувального взводу сержант ЗСУ Сімперович Микола Іванович у результаті здійснення противником ракетного обстрілу позицій підрозділу в Донецькій області загинув.

Вічний спокій на рідній землі нашому Захиснику!

Вічна пам'ять та вічна слава Герою!