ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ: Окопний/авто РЕБ «Грець» 4М або еквівалент

Дата: 19.07.2024 10:19

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710
«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Окопний/авто РЕБ «Грець» 4М або еквівалент

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

• Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради;
  • 37254, Полтавська обл., Миргородський р-н, с. Сенча,  вул. Героїв України, 8;
  • код за ЄДРПОУ – 41830654;
  • категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Окопний/авто РЕБ «Грець» 4М або еквівалент ДК 021:2015– 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-18-009604-a Відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення:

У відповідності до запланованих кошторисних призначень у 2024 році на матеріально - технічне забезпечення підрозділів військових частин Збройних Сил України, спеціальних підрозділів при районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, де проходять військову службу жителі Сенчанської територіальної громади, КЕКВ 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування розмір бюджетного призначення становить 141 550,00 (сто сорок одна тисяча п’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.).

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість придбання 1 штуки Окопний/авто РЕБ «Грець» 4М або еквівалент становить 141 550,00 (сто сорок одна тисяча п’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.)

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема використовуючи метод «Порівняння ринкових цін».

Визначено очікувану ціну за одиницю, як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних,  а саме: інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі
на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, за формулою:

Цод = (Ц1 +… + Цк) / К,

де: Цод очікувана ціна за одиницю;

Ц1, Цк – ціни, отримані з відкритих джерел інформації, приведені до єдиних умов;

К кількість цін, отриманих з відкритих джерел інформації.

Очікувана ціна за одиницю становить:

(148200,00 грн + 134900,00 грн) /2 шт. = 141550,00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики визначені технічним завданням та оприлюднено Замовником у тендерній документації згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва товару

Характеристики товару

Кількість,              шт

Окопний/авто РЕБ «Грець» 4М

або еквівалент

Діапазон частот 433, 700-1050мГц

Живлення від 220V або 28 V (АКБ)

Кількість антен: 4 шт (розташовані на корпусі блоку)

Кронштейн для кріплення 4-х антен на авто чи стойку: 1 шт

З’єднувальні кабелі на кожний діапазон: 4 шт по 2 м

Розмір корпусу: 350х230х140мм

Загальна довжина в зібраному стані: 830/630 мм

Довжина антени: 600/400 мм

Загальна потужність (50+50+50+50)w

Енергоспоживання (150+150+150+150)w

Дистанція ефективності дії від 70 м до 400 м, в залежності від дистанції до ворожого пілота, частоти FPV дрона та ін. факторів

Вага РЕБу без батареї - 7 кг .

Комплектація РЕБ “Грець” 4M:

Пристрій РЕБ.

Чотири антени.

Кабель живлення 220В.

Кронштейн для кріплення 4-х антен на авто чи стойку

Патч-подовжувач антенного блоку на кожен діапазон (4 шт. по 2 м)

Посібник користувача : Грець 4М.

Додаткові пружини для кріплення антени на авто (4шт)