15 липня 2024 року минають роковини загибелі захисника нашої країни, мешканця Сенчанської територіальної громади - Віталія Володимировича Козинець.

Дата: 15.07.2024 10:16

Народився Віталій Козинець 22 жовтня 1992 року в селі Вирішальне Миргородського району. Навчався у Вирішальненській загальноосвітній школі та Лохвицькому ПТУ №27.

23 березня 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України, де служив у 23 окремому батальйоні спеціального призначення при Президентській Бригаді імені Богдана Хмельницького. Мав звання солдата.

15 липня 2023 року, захищаючи Україну від російських агресорів, у результаті отримання тяжких поранень несумісних з життям, поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області загинув.

Герої не підуть у забуття, вони завжди житимуть у наших серцях!

Герої не вмирають!

Вічна слава та вічна пам'ять полеглому Герою!