Дата: 31.05.2024 09:45

29 травня 2024 року на центральному стадіоні в с.Сенча відбулася третя товариська зустріч із командами Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (кафедра фізичного виховання та спорту - декан Павло Хоменко).

Команди змагалися за перемогу у двох видах спорту - волейбол та футбол. Обидві команди були серйозними супротивниками для збірної Сенчанської територіальної громади. Всі учасники отримали масу задоволення від участі у іграх.

Результати гри у волейбол:

Викладачі кафедри - збірна Сенчанської ТГ

Рахунок - 3:1

Результати гри у футбол:

Викладачі кафедри - збірна Сенчанської ТГ

Рахунок - 4:8

У перервах між іграми учасники зустрічі відпочивали під виступи виконавців Сенчанського БДЮТ та мистецької школи.

Сподіваємося й надалі на нашу плідну співпрацю з університетом та частіші зустрічі!