Товариська зустріч збірних Сенчанської ТГ з командами Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (кафедра фізичного виховання та спорту - декан Павло Хоменко) - 29 травня 2024 року
29 травня 2024 року на центральному стадіоні в с.Сенча відбулася третя товариська зустріч із командами Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (кафедра фізичного виховання та спорту - декан Павло Хоменко).
Команди змагалися за перемогу у двох видах спорту - волейбол та футбол. Обидві команди були серйозними супротивниками для збірної Сенчанської територіальної громади. Всі учасники отримали масу задоволення від участі у іграх.
Результати гри у волейбол:
Викладачі кафедри - збірна Сенчанської ТГ
Рахунок - 3:1
Результати гри у футбол:
Викладачі кафедри - збірна Сенчанської ТГ
Рахунок - 4:8
У перервах між іграми учасники зустрічі відпочивали під виступи виконавців Сенчанського БДЮТ та мистецької школи.
Сподіваємося й надалі на нашу плідну співпрацю з університетом та частіші зустрічі!