Дзина Андрій Іванович ( 04.12.1974 - 13.11.2023 )

Дата: 20.05.2024 10:23

Народився Андрій Іванович  4 грудня 1974 року в с. Лучка Полтавської області, Миргородського району. Закінчив Сенчанську ЗОШ. Навчався 3 роки в м.Кременчук ( ПТУ №19 ) по спеціальності наладчик апаратних установ. В 2006 році одужився. В сім’ї народилися двоє синів та донька. В останні роки свого життя працював в ТОВ «Сенча».

10 листопада 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ, де служив в 110 Бригаді 2 механізованого відділу 3 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону молодшим сержантом.

Загинув  Дзина Андрій Іванович 13 листопада 2023 року отримавши несумісні з життям поранення на Авдіївському напрямку.

У вічній скорботі у нього залишилися брат, сестри, дружина, двоє синів та донька.

Поховали Захисника у рідному селі Лучка Миргородського району Полтавської області.

Вічна та світла пам’ять Герою!