Сенчанська сільська територіальна громада
Полтавська область, Миргородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ»

Дата: 26.04.2024 11:53
Кількість переглядів: 26

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ» (скорочено ТОВ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ») повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами газонаповнювального пункту (ГНП), що знаходиться за адресою: 37264, Полтавська область. Миргородський район, с. Вирішальне, вул.  Польова 1а.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 36618516.

ТОВ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ» розташоване за адресою: 39628, Полтавська область, місто Кременчук, проїзд Галузевий, 71, контактний номер телефону – (0536) 79-25-59, , е-mail: ipropangaz@gmail.com

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами є отримання документу дозвільного характеру у сфері охорони атмосферного повітря, який дає право експлуатувати об’єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші.

Діяльність та об’єкт ТОВ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ» не потрапляють під процедуру оцінки впливу на довкілля відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Основним видом виконуваних робіт на території ГНП ТОВ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ» є приймання, зберігання та відпускання скрапленого вуглеводневого газу (СВГ ) споживачам.

Газонаповнювальний пункт скрапленого газу ТОВ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ» є єдиною структурною одиницею підприємства, до складу якої входять: зливна естакада СВГ з залізничних цистерн; насосно–компресорне відділення; резервуарний парк з підземними резервуарами з СВГ; майданчик  наливу СВГ в автотранспорт; адміністративно-побутовий корпус з теплогенераторною. На території об’єкту розташоване наступне технологічне обладнання, під час роботи якого утворюються забруднюючі речовини: котел опалювальний, резервуари з СВГ та трубопроводи.

Кількість стаціонарних джерел викидів складає 42 шт. В результаті виробничої діяльності в атмосферне повітря здійснюватимуться викиди таких речовин з валовим обсягом викидів: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) –  0,217 т/рік, азоту (1) оксид (N2O) –  0,0004 т/рік, ‌сірки діоксид –  0,001 т/рік, оксид вуглецю – 0,111 т/рік, вуглецю діоксид – 268,889 т/рік, метан – 0,004 т/рік, бутан – 0,001114 т/рік, етантіол – 0,0000001114 т/рік, пропан – 0,0006868 т/рік.

Залежно від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря ГНП ТОВ «КРЕМІНЬПРОПАНГАЗ» належить до третьої групи – об'єкти, які не беруться на державний облік і не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.

Оскільки об'єкт відноситься до третьої групи, то перелік заходів щодо скорочення викидів не розробляється. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення приймаються в: Полтавській обласній військовій адміністрації:36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45; Департаменті екології та природних ресурсів Полтавської ОВА: м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 1

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень