Акція «За чисте довкілля» на території КУ «Меморіальний комплекс-музей "Шумейкове урочище"

Дата: 09.04.2024 12:53

Працівники Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради спільно з Олександром НЕДІЛЬКОМ (ФОП) та філією «Полтавське лісове господарство» ДП «Ліси України» Лохвицьке лісництво» доєдналися до акції «За чисте довкілля» та до Дня благоустрою територій населених пунктів.

3 квітня 2024 року на території КУ «Меморіальний комплекс-музей "Шумейкове урочище", поблизу села Ісківці, було висаджено фруктові дерева, бузок та близько 70 кущів троянд,які були надані вище зазначеними спонсорами.

На перспективу зелені насадження не лише радуватимуть око відвідувачів та подорожуючих, а й покращуватимуть стан довкілля.

Щиро вдячні за надану допомогу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.