Оголошення про виявлення безхазяйного майна

Дата: 13.03.2024 16:31

Оголошення про виявлення безхазяйного майна

Згідно рішення 37 сесії Сенчанської сільської ради восьмого скликання №32 від 10.05.2023 року «Про виявлення безхазяйного майна та затвердження акту обстеження об’єкту нерухомого майна», відповідно статті 335 Цивільного кодексу України, закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952 - IV (зі змінами), статті 26,статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 82-88 Постанови Кабінету міністрів України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 року №1127 (зі змінами), взято на облік безхазяйне наступне нерухоме майно:

Назва об’єкта

Адреса об’єкта

Дата взяття на облік

Каплиця, загальною площею 14,1 кв.м.

Полтавська область Миргородський район с.Вирішальне, вул.Миргородська,32-А

13.03.2024 року

У разі наявності інформації щодо можливих власників вказаного майна, просимо з підтверджуючими документами звернутися до Сенчанської сільської ради за адресою Полтавська область Миргородський район село Сенча вулиця Героїв України,8 з метою зняття з обліку майна, як безхазяйного, протягом року з дати взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

Сільський голова                                                      Наталія СЛІПУХОВА