УВАГА! УТИЛІЗАЦІЯ ГІЛЛЯ ПО ГРОМАДІ!

Дата: 11.03.2024 08:20

Зважаючи на велику кількість гілля, яку жителі громади виносять на вулиці або спалюють на приватній території, рішенням Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради №51 від 05.03.2024 р. було визначено пункти звезення та терміни утилізації гілля (табл.).

З 1 травня вивіз та складування чагарників, гілок і стовбурів дерев ЗАБОРОНЕНО! На порушників благоустрою будуть накладатися штрафи.

Жителі громади також зможуть користуватися технікою для утилізації гілок, звернувшись до СККП «Паросток» за наданням відповідної послуги, за тел.: 0994993178 з 8:00 до 17:00

Прохання до громадян з повагою ставитися до праці комунального господарства, впорядковано складувати звезене гілля для подальшої утилізації і не звозити з гіллям будівельне і побутове сміття! Варто нагадати, що гілля, можна утилізувати й вдома, зокрема, його можна використовувати для розпалу вуличної печі, мангалів, барбекю. Або ж дрібними гілками можна поповнювати компостну яму, і в результаті ви матимете гарне добриво.