Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО

Дата: 19.02.2024 13:11

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Сенчанської сільської ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Сенчанської сільської територіальної громади на період до 2027 року. Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту.

Зауваження і пропозиції подаються до Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради за темою листа «Зауваження (та/або пропозиції) визначення обсягу СЕО» (адреса: 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вул. Героїв України, 7; e-mail: 41830654@mail.gov.ua).

Відповідальна особа: Батечко Юрій Олександрович – заступник сільського голови,

тел. (05356) 9-92-19, e-mail: 21048689@ukr.net.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 10 днів, тобто до 28 лютого 2024 року.