Національна ініціатива «День води» (Water Cleanup Day)  з прибирання прибережних смуг відбудеться 29 вересня

Дата: 27.09.2023 08:00

Запрошуємо всіх небайдужих підтримати Ініціативу

«День води» з прибирання прибережних смуг 29 вересня по всій Україні

У час важких випробувань, трагічних подій та боротьби всієї України за свободу, стало зрозуміло, наскільки важливо об'єднуватись. Оскільки одним з пріоритетів Сенчанської громади є збереження довкілля, ми хочемо звернути увагу на те, що водозабезпечення – це питання національної безпеки. Тож хочемо згуртувати небайдужих односельчан довкола збереження водойм, очистки берегів та раціонального водокористування. Запрошуємо підтримати Всеукраїнську акцію єднання «День води» у Сенчанській громаді та долучитися до прибирання прибережних смуг 29 вересня.

Без масового скупчення в одному місці (з питань безпеки у воєнний час)

Без точного часу (учасники вибирають зручний час протягом дня)

З освітньою метою (створити запит на чисту воду – українці досі не дуже співставляють те, якою є водойма, з тим, що тече з крану. Важливо показати, що порятунок води – справа не окремо держави, бізнесу чи науки, а кожного з нас… що принаймні маленькі кроки дають надію)

З максимальним залученням всіх зацікавлених громад (бо ця Дія виконує величезну морально-виховну роль – Вода потрібна кожному, це завдання для кожного, Вода потребує Дій!)

З обʼєднавчою місією (все, що сьогодні обʼєднує українців довкола спільного майбутнього – безцінно)

З метою перезавантаження психологічного (фізична праця на повітрі заряджає і розвантажує емоційно)