Козинець Віталій Володимирович (22.10.1992 - 15.07.2023)

Дата: 22.08.2023 09:27

Народився Віталій КОЗИНЕЦЬ 22 жовтня 1992 року в селі Вирішальне Лохвицького району  Полтавської області.

Навчався у  Вирішальненській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Лохвицькому ПТУ № 27. Працював в ДП ДГ «Вирішальне» та  в м. Лубни.

23.03.2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Без краплі сумніву пішов захищати Батьківщину. Мав звання солдата. Служив у 23 окремому батальйоні спеціального призначення при Президентській Бригаді  ім. Богдана Хмельницього.

15 липня 2023 року, захищаючи Україну від російських агресорів у результаті отримання тяжких поранень несумісних з життям, поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області наш земляк загинув.

Герою назавжди залишиться 30…..

Поховали воїна на сільському кладовищі мікрорайону Перевалівка Вирішальненського старостинського округу.

Вічна та світла пам’ять Герою!