4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Дата: 05.06.2023 11:03

4 червня діти нашої громади разом з педагогами шкільних та позашкільних закладів вшанували пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії в Україні:

• влаштували мовчазний перформанс «Не пробачимо. Не забудемо»;
  • виготовили Голубів, що символізують душі українських дітей, які загинули від рук російських окупантів та створили символічне «Дерево пам’яті»;
  • зробили «Янгола світла» - це інсталяція ангела, на яку діти пов’язували білі стрічки, як символ чистоти і безневинності дитячих душ маленьких українців.

За рік повномасштабної збройної агресії рашистських окупантів в Україні постраждали понад 1452 дитини, загинули від російського вторгнення більше 481 дитини.

Цей день є нагадуванням для кожного з нас про важливість збереження та захисту кожного життя дитини і про потребу працювати над створенням безпечного та дружнього середовища для всіх дітей.

Запаліть у цей день свічку, помоліться за усі невинно убієнні та замордовані дитячі душі…

Діти – це майбутнє нашої України! Піклуємося про дітей, бережімо їх, виховуємо справжніми патріотами та громадянами своєї держави!