Ігоря СВИЩА нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Дата: 31.05.2023 11:27

31 травня 2023 року у школах громади пролунав останній шкільний дзвінок, але у Корсунівській гімназії він був особливим.

На свято завітав начальник 2 відділу Миргородського РТЦК та СП Сергій Ніколаєнко, який вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) дружині СВИЩА Ігоря Петровича, загиблого вчителя Корсунівської гімназії, що віддав життя за мирне, щасливе майбутнє своїх учнів та всіх українців.

Сільський голова Наталія Сліпухова, заступник Тетяня Гайдамака та директор гімназії Василь Бабій разом із рідними відвідали могилу,поклали квіти та вшанували пам’ять Ігоря Петровича.

Бо саме завдяки нашим Захисникам та Захисницям ми маємо можливість навчатися, працювати і просто жити.

Шануйте, дякуйте та пам'ятайте Героїв!

Віримо в Перемогу!

Слава ЗСУ!