Желізняк Анатолій Анатолійович (01.03.1980-15.02.2023)

Дата: 07.05.2023 16:10

Народився Анатолій ЖЕЛІЗНЯК 01 березня 1980 року в селі Вирішальне.

З 1986-1995 рік навчався у Вирішальненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, далі здобув професію тракториста - машиніста широкого профілю у Миргородському ПТУ. Після навчання працював в місті Київ будівельником, вантажником Сенчанського хлібозаводу, сушильним майстром Юсківського хлібоприймального підприємства. Після переїзду в місто Миргород, працював кранівником на металобазі.

У листопаді 2022 року був призваний по мобілізації та без краплі сумніву став на захист Батьківщини. Гідно виконував свій військовий обов’язок та до останньої хвилини залишився вірним присязі.

15 лютого 2023 року, під час виконання бойового завдання на гарячому Донецькому напрямку, внаслідок мінометного обстрілу наш земляк загинув.

Поховали воїна 21 лютого 2023 року з усіма почестями під залпи пострілів почесної варти на кладовищі у мікрорайоні Перевалівка.

У загиблого захисника залишилися дружина, діти, батьки.

Відповідно до Указу Президента України Анатолія Желізняка  нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна та світла пам’ять Герою!