Краснопір Ярослав Вікторович (02.07.1992-13.11.2022)

Дата: 07.05.2023 16:03

Народився Ярослав КРАСНОПІР, 02 липня 1992 року у м. Переяслав-Хмельницький Київської області. Виріс у багатодітній сім’ї.

Навчався в школі №7 та закінчив професійно-технічне училище, де здобув професію водія-тракториста. З 2008 року разом із сім’єю переїхав до села Вирішальне Лохвицького району.

За свого короткого життя працював захисник охоронцем у магазині «Ашан» м. Київ, у приватного підприємця у м. Лубни - пасічником. Останні роки працював у охоронній організації у м. Ромни.

З 2015 по 2017 роки захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції. Після повномаштабного вторгнення рашистів на територію України, Ярослав Вікторович з березня 2022 року без краплі сумніву, став на захист Батьківщини, служив на посаді розвідувальника розвідувального взводу.

13 листопада 2022 року під час мінометного обстрілу, в ході виконання бойового завдання  поблизу населеного пункту Макіївка Луганської області, наш земляк загинув.

Ярославу навіки залишилося 30

Поховали воїна 23 листопада 2022 року  на кладовищі у селі Вирішальне.

У нього залишилися мати, брати і сестри.

Вічна та світла пам’ять Герою!