Свищ Ігор Петрович (09.11.1973-06.11.2022)

Дата: 07.05.2023 16:00

Народився Ігор СВИЩ, 09 листопада 1973 року в с. Рубанівка Херсонської області.

Навчався в Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка. З 1998 року працював вчителем історії та географії в Корсунівській гімназії Сенчанської сільської ради Полтавської області.

У 2014 році Ігор Петрович невагаючись пішов добровольцем на захист незалежності України. Після повномаштабного вторгнення рашистів на територію України, без краплі сумніву, став захищати свою Батьківщину. Спочатку був у Полтавській ТРО, потім увійшов до складу 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців ЗСУ.

06 листопада 2022 року, захищаючи Україну від російських агресорів, в результаті мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Водяне Волноваського району Донецької області, загинув старший солдат, стрілець механізованої роти Ігор Свищ (позивний Акела).

Поховали воїна 11 листопада 2022 року на кладовищі у селі Корсунівка.

У захисника залишилися дружина, діти та внуки.

Відповідно до Указу Президента України від 26 січня 2023 року №45/2023 старшого солдата Ігоря Свища нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна та світла пам’ять Герою!