Мобільний додаток для пошуку зниклих дітей.

Дата: 17.04.2023 09:53

Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України спільно з компанією " Find My Parent" розроблено мобільний додаток "Reunite Ukraine" для пошуку осіб, зокрема дітей, які безвісти зникли, а також возз'єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до РФ, Білорусі чи тимчасово окупованих територій.

Завантажити додаток можна в App Store i Google Pley, а також дізнатися більше на сайті www.reunite-ukraine.com. Заздалегідь вдячні за співпрацю у сфері безпеки дітей, захисту їх прав та інтересів.

Служба у справах дітей Сенчанської сільської ради