Зустріч Полтавської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників

Дата: 29.03.2023 15:03

29 березня 2023 року в приміщенні Сенчанської сільської ради відбувалося спільне зібрання Полтавської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників імені героя України, героя небесної сотні Віктора Чміленка з Сенчанською територіальною громадою та фермерами і приватними землевласниками. На засіданні було вирішено укласти Меморандум про співпрацю між Громадською організацією «Полтавської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників імені героя України, героя небесної сотні Віктора Чміленка та Сенчанською територіальною громадою.

Фермерам та приватним землевласникам надано консультацію щодо можливості отримання коштів безповоротної допомоги фермерам та іншим с/г виробникам через електронну платформу Державного Аграрного Реєстру; про ринок землі, викуп земельних ділянок постійного користування, розгляд законопроекту № 6013. Також було створено представництво асоціації фермерів при територіальній громаді.