Профілактичний рейд "Вокзал".

Дата: 22.03.2023 11:58

На виконання наказу служби у справах дітей Полтавської ОВА від 01.02.2023 № 10 "Про організацію профілактичних заходів(рейдів), наказу начальника Служби у справах дітей Сенчанської сільської ради від 20.03.2023 № 9, з метою захисту прав та інтересів дітей, запобігання дитячої безпритульності та правопорушень серед дітей 21 березня 2023 року працівниками Служби у справах дітей Сенчанської сільської ради Оксаною Самотугою, Юлією Гальченко спільно з дільничним офіцером поліції Русланом Максютенком, інспектором ювенальної превенції ВП № 2 Миргородського РВП Кариною Шагаєвою, старостою Вирішальненського старостинського округу Сергієм Гуртовим здійснили профілактичний рейд "Вокзал"на території Вирішальненського старостату(залізнична станція Сенча, с. Вирішальне).