УТИЛІЗАЦІЯ ГІЛЛЯ!

Дата: 22.03.2023 11:55

Зважаючи на велику кількість гілля, яку жителі громади виносять на вулиці або спалюють на приватній території, рішенням  Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради від 27.02.2023 року було визначено пункти звезення та терміни утилізації  гілля (табл.).

Прохання до громадян з повагою ставитися до праці комунальників, впорядковано складувати звезене гілля для подальшої утилізації і не звозити з гіллям будівельне і побутове сміття. Адже крім утилізації  гілля СККП «Паросток» займається вивезенням твердих побутових відходів, ремонтом водопровідних мереж тощо.    Нагадаємо, вивозити сухостій можна лише до 1 квітня. Після цього вивіз  буде заборонено, а на порушників благоустрою будуть накладатися штрафи.