Почесні грамоти до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Дата: 18.03.2023 12:47

16.03.2023 року у приміщенні Сенчанської сільської ради Почесними грамотами голів Миргородської районної державної адміністрації та Миргородської районної ради було відзначено працівника з благоустрою  бригадира громадських працівників Олександра КОЗИНЦЯ та робітника з благоустрою СККП «Паросток» Віктора ДЕВꞌЯТКУ. Ці люди дбають, щоб наша громада була приваблива, а прибрані вулиці та парки тішили око.

Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди!