Долучайся до розвитку цифрових навичок разом з Дія.Цифрова освіта!

Дата: 10.01.2023 08:53

Цифрова грамотність є одним із пріоритетних напрямків розвитку держави. В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки та сприяння сталості розвитку.

У 2021 році розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.03.2021 № 167-р схвалено Концепцію розвитку цифрових компетентностей та затверджено план заходів з її реалізації, одним із заходів якого визначено проведення інформаційних кампаній, спрямованих на популяризацію цифрових технологій в цілому та цифрових навичок та цифрових компетентностей, зокрема серед населення, на національному, регіональному та місцевому рівні.

З метою допомоги українцям посилити цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн реалізується проєкт Дія.Цифрова освіта який охоплює національну платформу з розвитку цифрових навичок Дія.Цифрова освіта з понад 90 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу збільш ніж 400  партнерських офлайн-хабів цифрової освіти у Полтавській області.

Рекомендований перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе

значення: