Привітання сільського голови Наталії Сліпухової з Новим 2023 Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2022 12:56

Шановні жителі Сенчанської громади!

Сердечно вітаю вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Вже завтра війде в історію 2022 рік. Рік неоднозначний та складний для кожного українця, з подіями, які змінили життя. Тому дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає.

Щиро бажаю, щоб прийдешній рік увійшов у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножив здобутки кожної сім’ї, приніс достаток, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Нехай 2023 рік принесе нашій країні довгоочікуваний мир та Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати на міцність!

Бажаю кожному з вас здоров'я і щастя, добра і надії, добробуту і благополуччя, здійснення світлих мрій та сподівань. Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше – любов, турботу та увагу.

Особливі вітання нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, в окопах і бліндажах, на бойовому посту, виконуючи благородну місію по захисту держави. Ми щиро просимо Бога за мир на нашій землі, молимося за наших воїнів-захисників та віримо у спільну Перемогу!

З Новим 2023 роком і Різдвом Христовим!

З повагою, сільський голова

Наталія СЛІПУХОВА