Нагородження переможців конкурсу різдвяно-новорічних вітальних листівок «Новий рік – наших мрій і надій оберіг!»

Дата: 19.12.2022 14:35

19 грудня 2022 року у приміщенні Сенчанської сільської ради відбулося нагородження переможці та учасників конкурсу різдвяно-новорічних вітальних листівок «Новий рік – наших мрій і надій оберіг!».

На конкурс надійшло 35 робіт від жителів Сенчанської громади. Сільський голова Наталія СЛІПУХОВА вручила присутнім дипломи та грамоти, а ще «теплі» подарунки.

Роботи дипломантів І-ІІ ступенів будуть розміщені на білбордах Сенчанської ТГ.

Щиро вітаємо переможців та зичимо нових творчих злетів, натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Нехай Різдво Христове наповнить ваші серця надією і вірою, а Новий рік буде світлим, щасливим і мирним!