Конкурс різдвяно-новорічних вітальних листівок «Новий рік – наших мрій і надій оберіг!»

Дата: 31.10.2022 14:03

Конкурс «Новий рік – наших мрій і надій оберіг!»  проводиться з метою популяризації народних традицій святкування циклу різдвяно-новорічних свят, підтримки талановитих мешканців громади, сприяння розвитку фантазії, майстерності виконання і творчих здібностей учасників, пробудження патріотичної свідомості, у рамках відзначення  Різдва та Нового року 2023 року.

До участі в Конкурсі запрошуються жителі Сенчанської громади.

Конкурс проходить з  01 листопада 2022 року    по    01 грудня 2022 року.

Кінцевий термін подання конкурсних робіт на участь 01 грудня 2022 року.   Організаційний комітет залишає за собою право продовжити строки на подання конкурсних робіт.

Учасники Конкурсу розподіляються на такі вікові групи:

- І – від  6   до  12     років;

- ІІ – від   12     до  18   років;

- ІІІ – від 18 і старше.

Заявки на участь та творчі роботи подаються на електронну пошту:
sencha.kultura@ukr.net або за поштовою адресою:  37254 село Сенча, вулиця Героїв України, 1 А (відділ культури і туризму) , Миргородський  район.

Розпорядження

Положення про конкурс