Підсумки проведення конкурсу малюнків до Дня українського козацтва, Дня Захисників та Захисниць України «Захисники України – від козаків до сучасності».

Дата: 06.10.2022 09:29
Кількість переглядів: 259

У рамках відзначення у Сенчанській громаді Дня українського козацтва, Дня Захисників і Захисниць України, з метою підтримки військовослужбовців, виховання почуття патріотизму та гордості за наших захисників, почуття відданості своїй державі, з  01 вересня 2022 року   по  01 жовтня 2022 року, був проведений конкурс малюнків «Захисники України – від козаків до сучасності».

На конкурс надійшло 13  робіт   від жителів Сенчанської громади.

Оцінювання відбулося у трьох вікових категоріях. За результатами конкурсу, журі  визначило   шістьох переможців:

у віковій категорії від 6 до 12 років –

I місце: Таран Степан «Слава та воля України»,

II місце: Яременко Богдана «Незламна»;

у віковій категорії від 12 до 18 років –

I місце: Макаренко Надія «Українські воїни- наші захисники»,

II місце: Мінашкіна Поліна «Незламна духом»;

у віковій категорії від 18 і старше –

I місце: Лиса Діана  «Берегиня»,

II місце: Мудрак Наталія «Українська месниця».

Переможці  та всі учасники конкурсу будуть нагороджені відповідно Дипломами та грамотами  на благодійному заході до Дня українського козацтва та Дня Захисників і Захисниць України. Роботи переможців будуть розміщені на білбордах Сенчанської ТГ.

Щиро дякуємо учасникам за їх активність і небайдужість, за патріотизм  та підтримку українських Захисників і Захисниць! Все буде Україна!