Увага конкурс малюнків продовжено до 01 жовтня 2022 року!

Дата: 22.09.2022 09:20

про конкурс малюнків до Дня козацтва,

Дня Захисників та Захисниць України «Захисники України – від козаків до сучасності»

І. Загальні положення Конкурсу

1.1. Конкурс малюнків  до Дня козацтва, Дня Захисників та Захисниць України «Захисники України – від козаків до сучасності»  проходить в рамках відзначення  у Сенчанській громаді  Дня Українського козацтва і Дня Захисників та Захисниць України.

1.2. Конкурс організовує і проводить Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради.

ІІ. Мета та завдання конкурсу:

2.1. Конкурс проводиться з метою  духовної підтримки військовослужбовців,  виховання почуття патріотизму та гордості за наших захисників; формування високої національно-патріотичної свідомості й гідності, почуття відданості своїй державі; надання мешканцям громади можливості реалізації власних творчих здібностей.

2.2. Завданнями Конкурсу є:

• здійснення національно-патріотичного виховання дітей та молоді на прикладах мужності та героїзму українського народу;
  • прищеплення любові до української історії, культури та традицій;
  • виховання почуття патріотизму;
  • формування особистості на засадах духовності, моральності;
  • розвиток творчої активності громадян;
  • залучення різних вікових груп до збереження та розвитку культурної спадщини українського народу.

ІІІ. Умови та порядок проведення Конкурсу

3.1. Для організації та проведення Конкурсу, а також оголошення його результатів розпорядженням сільського голови утворюється та затверджується персональний та кількісний склад організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу. Організаційний комітет також виконує функції журі.

3.2. Організаційний комітет забезпечує організаційну, методичну та іншу підтримку проведення Конкурсу

3.3. Основною формою роботи Організаційного комітету є засідання.

3.4. Члени Організаційного комітету:

− беруть участь в обговоренні, розгляді конкурсних пропозицій мають право на ознайомлення з усіма матеріалами, поданими на Конкурс, а також на відображення своєї окремої думки у протоколі засідання журі;

− забезпечують прийняття рішення про визначення переможця Конкурсу;

− зобов’язані дотримуватися норм законодавства, об’єктивно та неупереджено розглядати конкурсні пропозиції;

− мають право відхилити конкурсну роботу, якщо вона не відповідає вимогам та суперечить основним засадам і принципам громади Сенчанської територіальної громади та чинному законодавству України.

3.5. До участі в Конкурсі запрошуються жителі Сенчанської громади.

3.6. Конкурс проходить з  01 вересня 2022 року    по    01 жовтня 2022 року.

3.7. Кінцевий термін подання конкурсних робіт на участь 21 вересня 2022 року.   Організаційний комітет залишає за собою право продовжити строки на подання конкурсних робіт.

3.8. Учасники Конкурсу розподіляються на такі вікові групи:

- І – від  6   до  12     років;

- ІІ – від   12     до  18   років;

- ІІІ – від 18 і старше.

3.9. Заявки на участь та творчі роботи подаються на електронну пошту:   sencharada@ukr.net або за поштовою адресою:  37254 село Сенча, вулиця Героїв України,8, Миргородський  район, Полтавська область.

3.10. Організаційний комітет не несе відповідальності за несвоєчасне надходження, втрату чи пошкодження роботи.

3.11. Конкурсні роботи, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть умовам Конкурсу, або оформлені з порушенням встановлених правил, до участі у Конкурсі не допускаються.

3.12. Конкурсні роботи, подані на Конкурс, не повертаються і не рецензуються.

3.13. Проведення Конкурсу супроводжується інформаційною кампанією за участю засобів масової інформації з метою об’єктивного, відкритого доступу до інформації про Конкурс та його безпосереднього відстеження громадськістю.

ІV. Конкурсні вимоги та критерії оцінки робіт

4.1. Кожен учасник може представити на Конкурс не більше двох робіт.

4.2. Розмір малюнку: формат А3.

4.3. Роботи повинні бути промарковані: знизу, справа, на лицьовій стороні роботи необхідно зазначити: назву, прізвище, повне ім’я автора.

4.4. Критерії оцінки робіт:

- відповідність роботи тематиці конкурсу;

- актуальність теми;

- оригінальність ідеї та зміст художнього рішення, які будуть відображати мету і завдання Конкурсу;

- забороняється копіювання та запозичення тощо;

- втілення творчої ідеї та задуму автора;

- охайність;

- передача теплих почуттів до свого народу та його захисників.

V. Оцінювання робіт, визначення переможців та нагородження

5.1. Організаційний комітет визначає переможців у кожній номінації. У разі відсутності чи незначної кількості малюнків в окремій номінації, зважаючи на принципи рівної конкурентності, за рішенням організаційного комітету, переможці в такій номінації можуть не визначатися. В такому разі наявні малюнки, надані для участі в рамках такої номінації, будуть оцінюватися в рамках іншої номінації, аналогічної за віковим критерієм до номінації, в якій переможців вирішено не визначати. Крім того, за рішенням організаційного комітету, можуть бути запроваджені окремі номінації.

5.2. Результати роботи Організаційного комітету оформлюються протоколом засідання.

5.3. Протокол засідання містить інформацію:

− дату, час та місце проведення;

− прізвища, імена та по батькові членів журі;

− прізвища, імена та по батькові конкурсантів;

− результати голосування.

5.4 Оголошення переможця Конкурсу здійснюється шляхом опублікування в газеті «Вісник Сенчанської громади» та оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті Сенчанської громади.

5.5. Нагородження переможців Конкурсу. Кращі роботи (1,2 місця з кожної категорії) будуть розміщені на білбордах Сенчанської громади.

5.6. Переможці конкурсу нагороджуються Дипломами відповідно І, ІІ, ІІІ  ступенів, інші – Дипломами за участь.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ