Оприлюднення розділу “Охорона навколишнього природного середовища. Звіт про стратегічну екологічну оцінку” проекту “Генеральний план села Ждани Миргородського району Полтавської області” Термін громадського обговорення 30 днів.

Дата: 15.04.2022 10:47

Ознайомитись із звітом можливо в приміщенні Сенчанської сільської територіальної громади Полтавської області за адресою: 37254, Полтавська обл., Миргородський район, с. Сенча, вул. Героїв України, 8, конт.тел. 05356-99142, початок громадського обговорення 15 липня 2022 року, термін обговорення 30 днів.

Зауваження та пропозиції надаються у друкованому або письмовому вигляді до Сенчанської сільської територіальної громади чи на електронну адресу:
e-mail: 41830654@mail.gov.ua