Підтримка для місцевої пожежної охорони від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 04.07.2022 16:33

Сенчанська територіальна громада завдяки участі у проєкті міжнародної технічної допомоги USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») для оперативного реагування на надзвичайні ситуації та належного надання послуг населенню отримали плаваючу мотопомпу, спецодяг, чоботи, каски, балаклави, ліхтарі, електрочайники, мережеві фільтри, повербанки які передані Сенчанській та Вирішальненській пожежній охороні .

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради висловлює свою вдячність проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за підтримку у такий важкий для країни час і сподівається на подальшу співпрацю.