Зустріч з сімейними фермами молочного напрямку.

Дата: 21.06.2022 09:28

17 червня відбулася зустріч з сімейними фермами молочного напрямку Пирятинської, Чорнухинської, Сенчанської та Оржицької територіальних громад.

Центр фермерських компетенцій провів практичне навчання " Гігієна виробництва молока. Безпечність та якість від ферми до покупця". Дуже цікавою для учасників була лекція майстер клас від Oleksandr Valchuk щодо покрокового зниження кількості соматичних клітин у молоці. По завершенню учасники отримали засоби догляду за вименем. Захід відбувся за підтримки SAFOSO та сприяння Громадська організація "Агенція розвитку Пирятинщини". Приймала учасників Пирятинська міська рада.

В рамках співпраці Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та Co-op Union "Gospodar" / Об'єднання Кооперативів "Господар" учасники заходу отримали ще й посівний матеріал кукурудзи.