ОГОЛОШЕННЯ! Щодо забезпечення пальним на проведення весняно - польових робіт

Дата: 13.04.2022 16:09

ОГОЛОШЕННЯ!

Щодо забезпечення пальним на проведення весняно - польових робіт

Відповідно до доручення Президента України та рішення Ради оборони Полтавської області від 15.03.2022 р. №15 з метою своєчасного та якісного проведення комплексу весняно-польових робіт, ТОВ «Надежда Трейд» пропонує наступний регламент роботи з дрібними товаровиробниками:

1. Забезпечення дизельним пальним та бензинами сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області, буде здійснюватися через мережу АЗС ТОВ «БВС Ритейл», яка налічує 34 автозаправні станції в Полтавській області.

2. Відпуск пального буде проводитися по карткам внутрішнього обліку (талони) спеціального зразка, з обмеженим строком дії.

3. Питання придбання талонів буде вирішуватись з відповідальними особами, які закріплені за відповідними АЗС та регіонами, вказаними у додатку до даного листа.

Відповідальний менеджер по Миргородському району Кудрявцева Ольга Миколаївна, тел.0503058178 ; по Кременчуцькому та Лубенському районах – Піпа Тетяна Григорівна, тел.0503230595.