Дата: 16.02.2022 14:25

16 лютого 2022 року біля адмінбудівлі Сенчанської сільської ради було проведено акцію Єднання, на якій були присутні працівники виконавчого комітету, КНП «ЦПМСД Сенчанської сільської ради», КУ «ЦНСП Сенчанської сільської ради», учителі КОЗ «Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області», викладачі Сенчанського БДЮТ та ДМШ, небайдужі громадяни.
     У День єднання разом з усією Україною підняли Державний Прапор, виконали Державний Гімн. Перед присутніми виступила сільський голова Наталія Сліпухова. Вона зазначила: «Нам погрожують, що 16 лютого стане днем нападу. Ми усі разом зробили його Днем єднання, показали всьому світу нашу єдність. Кордони нашої держави у надійних руках українських воїнів. Наша армія професійна, могутня і непереможна». А також сільський голова закликала об’єднуватися у своїй роботі, своїх помислах, у молитві за Україну.

Також  до заходів Єднання долучилися усі старостати Сенчанської сільської ради.

Нехай мирне небо буде над кожним куточком нашої України.

Єдність – це жити в мирі, жити у злагоді, жити щасливо.