Сенчанська сільська територіальна громада
Полтавська область, Миргородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а с. Сенча Лохвицький район Полтавська область (переговорна процедура)

Дата: 02.11.2021 11:02
Кількість переглядів: 155

Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а с. Сенча  Лохвицький район  Полтавська область

 

 

1. Найменування: Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради

 

2. Місце знаходження: Україна, 37254, с. Сенча, вулиця Героїв України, будинок 8 Миргородського району Полтавської області

 

3. Код ЄДРПОУ: 41830654

 

4. Категорія предмета закупівлі: роботи

 

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а с. Сенча  Лохвицький район  Полтавська область

«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 45210000-2 Будівництво будівель» (номенклатурна позиція: Будівництво спортивних об’єктів ДК 021:2015 «45212200-8»)

6. Дата оголошення: 01 листопада 2021 року

 

7. Процедура закупівлі: переговорна процедура

Обгрунтування переговорної процедури:
 

Для потреб Замовника необхідно здійснити закупівлю згідно предмету: «Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а, с. Сенча, Лохвицький район, Полтавська область» на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

 

30 серпня 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а, с. Сенча, Лохвицький район, Полтавська область». Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-30-001760-a. Проте станом на 15 вересня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок закупівля не відбулася. Тому 16 вересня 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а, с. Сенча, Лохвицький район, Полтавська область». Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-16-010738-b. Проте знову ж таки станом на 02 жовтня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок закупівля знову не відбулася.

 

Отже, у зв’язку із подачею для участі у закупівлях за предметом «Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а, с. Сенча, Лохвицький район, Полтавська область» менше двох тендерних пропозицій, відкриті торги не відбулись та були автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно п.1 ч.2 ст.32 Закону. Звіти про результати проведення процедур закупівель в електронній системі закупівель, що підтверджують автоматичну відміну торгів - №№ UA-2021-08-30-001760-a, UA-2021-09-16-010738-b надають право Замовнику на застосування переговорної процедури закупівлі згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону, а саме в пункті «Підстави для прийняття рішення про неукладення договору про закупівлю, у разі, якщо в результаті проведення конкурентної процедури закупівлі/спрощеної закупівлі не було укладено договір про закупівлю» Звітів зазначено підставу «подання для участі у торгах менше двох тендерних пропозицій».

 

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

 

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-01-010594-a

 

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-01-012936-a

 

9. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: За результатом виконання та розгляду проектної документації, яка розроблена у відповідності до вихідних даних Замовника на проектування з дотриманням вимог до міцності надійності та довговічності об'єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, в тому числі щодо доступності осіб з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, пожежної безпеки, техногенної безпеки, енергозбереження, охорони праці, кошторисної вартості затверджено (схвалена) в установленому порядку, в результаті чого було отримано позитивний експертний звіт № 210310-4/Г від 15.03.2021р., виконаний ТОВ "Перша будівельна експертиза".

Розробленим проектом кошторисної документації, за яким отримано позитивний експертний звіт, за об'єктом та з урахуванням його технічного стану, визначено зокрема обсяг робіт, кількість та якість матеріалів, які мають використовуватись при виконання робіт за об'єктом "Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а с. Сенча Лохвицький район Полтавська область". Виходячи із визначених у проектній документації технічних, якісних та інших характеристик предмета закупівлі замовником визначені технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначають суть робіт, які мають бути виконані за результатом проведеної процедури закупівлі.

 

10. Строк надання виконання робіт: до 31 грудня 2023 року

 

11. Очікувана вартість предмета закупівлі та обгрунтування.

 Очікувана вартість пропозиції  визначена за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в сумі 26 395 173,54грн. (з ПДВ) .

 

 Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

 

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена згідно з чинними будівельним нормами, згідно із Зведеним кошторисним розрахунком вартості об’єкта будівництва, який є частиною проекту кошторисної документації за об'єктом будівництва. Крім того, за результатом перевірки отримано позитивний експертний звіт № 210310-4/Г від15.03.2021року та затверджено рішенням 7-ої сесії  8-го скликання Сенчанської сільської ради від 30 квітня 2021 року . 

Отже, очікувана вартість предмета закупівлі визначена з урахуванням розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації та експертного звіту (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво за проектом «Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а с. Сенча Лохвицький район Полтавська область», а також відповідно проведених переговорів між Виконавчим комітетом Сенчанської сільської ради та ТОВ «ІНВЕСТКОМ- М» (протокольне рішення №1). 

 

12. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Відповідно до Стратегії розвитку Сенчанської ТГ на період до 2027 року  затвердженої 12 сесії 8 скликання (2 пленарне засідання) від 17.09.2021 року за рахунок коштів місцевого бюджету Сенчанської сільської територіальної громади, на підставі зведеного - кошторисного розрахунку по об'єкту будівництва за предметом " Будівництво спортивного залу за адресою: вул. Героїв України, 4а с. Сенча  Лохвицький район  Полтавська область ".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень