Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів на території Сенчанської територіальної громади

Дата: 11.02.2022 10:58

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги зі збору та  вивезення твердих побутових відходів  на території
Сенчанської територіальної громади

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
1.2. Юридична адреса: 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вулиця Героїв України , 8.
1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:
Лепська Дарія Леонідівна - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Виконавчого комітету Сенчанської сільської ради.
Секретар комісії Коротя Любов Миколаївна -  секретар сільської ради.
2. Підстава для проведення конкурсу:
3. Предмет конкурсу:
3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з території Сенчанської територіальної громади.
3.2. Місце надання послуг: територія Сенчанської сільської територіальної громади .
3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.
4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– наявність матеріально – технічної бази;
– вартість надання послуг;
– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
Обов’язковою умовою для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон твердих побутових відходів.
5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
Територія в межах с. Сенча, с. Вирішальне, с. Корсунівка, с. Шеки, с. Ждани, с. Ісківці, с. Лучка, с. Рудка, с. Хитці, с. Бешти, с. Високе, с. Гірки, с. Сльозиха, с. Часниківка, с. Шкадрети, с. Дрюківщина, с. Овдіївка, с. Скоробагатьки, с. Яблунівка, с. Вовківське, с. Потоцьківщина, с. Пласківщина, с. Саранчине.
6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
– приватні будинки розміщені на всій території громади;
– суб’єкти господарювання;
– бюджетні установи;
– багатоквартирні будинки;
7. Отримання конкурсної документації:
7.1. Місце 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вулиця Героїв України, 8.
7.2. Спосіб: Особисто або поштою.
8. Умови подання конкурсних пропозицій:
8.1. Місце: 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вулиця Героїв України, 8.
8.2. Спосіб: Особисто або поштою.
8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 16:00 години 14.03.2022.
8.4. Місце подання конкурсних пропозицій – 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вулиця Героїв України , 8.
9. Проведення конкурсу:
9.1. Місце: 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вулиця Героїв України, 8.
9.2. Дата: протягом 5 робочих днів з дня закінчення прийняття документів.
9.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться в день проведення конкурсу за адресою: 37254, Полтавська область, Миргородський район, село Сенча, вулиця Героїв України , 8.
Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (05356) 99142.

ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Сенчанської територіальної громади

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ