Стартує Конкурс щодо підтримки проєктів з розвитку мікро- та малого підприємництва у туристичній сфері Полтавської області

Дата: 09.02.2022 13:22
Кількість переглядів: 310

Мета конкурсу: створення належного іміджевого середовища та проведення промоції туристичного потенціалу Полтавщини шляхом створення конкурентоспроможного туристичного продукту.

Організатори: Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. 

Умови і порядок проведення:

Термін проведення: січень – березень 2022 року.

Вимоги до учасників (цільова аудиторія конкурсу): громадяни України, приватні підприємці малого та середнього бізнесу, які мають досвід ведення туристичного бізнесу та бізнес-ідею, реалізація якої забезпечить створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту в галузі туризму.

Участь у Конкурсі є безоплатною. Конкурс є відкритим, склад його учасників не обмежується.

  • Один учасник може подати на Конкурс не більше двох інвестиційних проєктів.

    До участі в Конкурсі приймаються інвестиційні проєкти, реалізація яких передбачається або здійснюється на території Полтавської області, що відповідають галузевому напряму ,,Туризм”: облаштування туристичної інфраструктури, створення інклюзивного простору, туристичного маршруту, підтримка екологічного та рекреаційного туризму, товари туристично-промоційного призначення, в тому числі різні інформаційні матеріали (каталоги, довідники, карти, футболки) тощо.

 Етапи проведення конкурсу:

 27 січня – 18 лютого 2022 року

  • I етап (відбірковий) - прийом робіт. Учасники надсилають реєстраційну форму для участі у Конкурсі (додається) в електронній формі за адресою: polt_turizm@ukr.net.

До II етапу Конкурсу допускаються реєстраційні форми, які набрали 50 балів і вище. Реєстраційна форма для участі у Конкурсі оцінюється членом Експертного комітету, склад якого затверджено розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 29.11.2021 № 816.  

21 лютого – 11 березня 2022 року

  •  II етап – проведення консультацій та навчальних тренінгів з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів інвестиційних проєктів, за результатами яких учасники отримують відповідні сертифікати.

Тривалість консультацій та навчання – до 2 - 5 днів.

Учасники, які отримали сертифікати, готують та оформляють бізнес-плани інвестиційних проєктів та надсилають їх на електронну пошту: polt_turizm@ukr.net до 18 березня 2022 року до 17-00 год. Роботи, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.

   Вимоги до оформлення тексту: шрифт TimesNewRoman, міжрядковий інтервал – 1,15, кегль – 14, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1,5 см.

За результатами оцінювання бізнес-планів інвестиційних проєктів формується рейтинг. Переможцем Конкурсу визнається учасник, бізнес-план інвестиційного проєкту якого має найвищий рейтинг (отримав найвищу оцінку). Переможці Конкурсу отримують грошові премії для реалізації інвестиційного проєкту у зазначений організатором період та подати звіт про використані кошти.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

    Відповідність оформлення реєстраційної форми для участі у Конкурсі встановленому зразку – 20  балів

   Відповідність інвестиційного проєкту, а саме напряму ,,Туризм”: облаштування туристичної інфраструктури, створення інклюзивного простору, туристичного маршруту, підтримка екологічного та рекреаційного туризму, товари туристично-промоційного призначення, в тому числі різні інформаційні матеріали (каталоги, довідники, карти, футболки) - 20 балів.

   Реалістичність та здійсненність інвестиційного проєкту з точки зору поставлених цілей та очікуваних результатів – 30 балів

    Інноваційний потенціал та інвестиційна привабливість інвестиційного проєкту – 30 балів.

      Переможці Конкурсу отримують грошові премії для реалізації у 2022 році свого інвестиційного проєкту,  у розмірі:

  • I премія – 50 тисяч гривень;
  • II премія – 35 тисяч гривень;
  • III премія – 25 тисяч гривень.

Конкурс проводиться відповідно до:

https://www.adm-pl.gov.ua/docs/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-provedennya-konkursu-shchodo-pidtrimki-proektiv-z-rozvitku-m

 https://www.adm-pl.gov.ua/docs/pro-zatverdzhennya-skladu-ekspertnogo-komitetu-z-provedennya-konkursu-shchodo-pidtrimki-proekti

 

Деталі за тел: 60-62-23

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень