Розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії Сенчанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 08.11.2021 16:52

СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

03 листопада 2021 року                                                 № 133

Про скликання чотирнадцятої сесії Сенчанської
 сільської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Сенчанської сільської ради восьмого скликання:

1. Скликати чергову чотирнадцяту сесію Сенчанської сільської ради восьмого скликання 12 листопада  2021 року  о 10 годині  в приміщенні Сенчанської сільської ради

2.     Запропонувати раді розглянути питання:
2.1    Про передачу в оренду майна комунальної власності Сенчанської сільської територіальної громади
2.2    Про внесення змін до показників бюджету Сенчанської сільської територіальної  громади на 2021 рік
2.3    Про внесення змін до сільських Програм на 2021 рік
2.4    Про надання дозволу громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
2.5    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
2.6    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянам.
2.7    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду громадянам.
2.8    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність громадянам
2.9     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
2.10    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
2.11     Про припинення права користування земельними ділянками громадян
2.12     Про внесення змін до договору оренди землі.
2.13     Про внесення змін до рішення сесії сільської ради
2.14       Про розгляд заяв громадян.
2.15     Про звіт тимчасової комісії про проведення  перевірки викладених у колективному зверненні громадян фактів  щодо діяльності ТОВ «Сенча».
2.16     Різне

Сільський голова                                          Наталія СЛІПУХОВА