Проект «Енергія відновлення Землі».

Дата: 29.10.2021 09:53

Запрошуємо жителів Сенчанської територіальної громади, 30 жовтня 2021 року, приєднатися до акції «Енергія відновлення Землі». Висадка дерев проходитиме на території Сенчанської АЗПСМ за адресою: вул. Партизанська, №3 о 10:00 год.

«Енергія відновлення Землі» - екологічний проект Укргазвидобування, що входить до НАК Нафтогаз. Проект реалізовується у межах глобальної ініціативи «Greening of the Planet».

Метою «Greening of the Planet» є відновлення екосистеми Землі, масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття глобальної зміни клімату.

Детальніше про ініціативу https://greeningplanet.org/

Протягом 1 дня жителі нашої громади та інших громад за виробничої присутності АТ «Укргазвидобування» об’єднаються у межах глобальної ініціативи по висадженню 1 000 000 дерев.

З собою мати лопату, рукавички та маску.